Przedszkole im.Juliana Tuwima w Opolu
 

Logo UE oraz miasta Opole

 

Informujemy, że w związku z brakiem wolnych miejsc, w przedszkolu nie będzie odbywał się nabór uzupełniający.

........................ 

Szanowni Państwo,

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza m.in. jednostki samorządu terytorialnego, urzędy administracji rządowej, instytucje kultury, szkoły, organizacje pozarządowe, a przede wszystkim mieszkańców polskich miast i gmin do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga.

https://www.youtube.com/watch?v=6juVVyaRxJc

......................

 

Informujemy, że ograniczenie stacjonarnego funkcjonowania przedszkola zostało przedłużone do 18 kwietnia 2021 roku.

................

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 roku

od 29 marca do 11 kwietnia ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie przedszkola /przedszkole będzie zamknięte/. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego ustalonego przez dyrektora sposobu realizowania zajęć. 

 

Jednocześnie informujemy, że przedszkole  będzie sprawować opiekę nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej), którzy zgłosili taką potrzebę oraz dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

..................

Informacja!

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do Przedszkola rozpocznie się 22.03.2021 r. o godz. 8.00.

- szczegółowe informacja są dostępne w zakładce:

Dla rodziców → Rekrutacja

 

Troszcząc się o zdrowie Państwa i społeczności przedszkolnej, prosimy o składanie dokumentów rekrutacyjnych do przedszkola w urnie znajdującej się w przedsionku przedszkola. W przypadku, gdy przebywają Państwo na kwarantannie czy izolacji, prosimy o bezpośredni kontakt z Dyrektorem Przedszkola w celu omówienia sposobu i formy dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych.

Kontakt dotyczący rekrutacji:

tel.: 774556635,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

..................

 

 

PROJEKT PN. „PRZEDSZKOLA DLA WSZYSTKICH PRZYJAZNE 2” DOFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO NA LATA 2014-2020. UMOWA NR RPOP.09.01.04-16-0004/19-00 ZE ZM.

....................... 

Informacja o zmianie adresu poczty elektronicznej!

Przedszkole Publiczne nr 23 im. Juliana Tuwima w Opolu uprzejmie informuje, iż z dniem 15 lutego 2021 r. przestanie funkcjonować adres poczty elektronicznej:  pTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy adres poczty elektronicznej to:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz adres do rekrutacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zmianę naszego adresu e-mail w Państwa elektronicznych skrzynkach kontaktowych.

.....................

 

Szkoła "Dobrego" PSP nr 20 w Opolu zaprasza do bezobwodowego oddziału międzynarodowego w roku szkolnym 2021/2022.

Jeśli Wasze dziecko ma predyspozycje językowe i wybiera się do pierwszej klasy proponujemy odwiedzić naszą stronę inter.psp20.opole.pl

Dariusz Smagała
dyrektor szkoły

 

.................

 

Rodzicom i dzieciom, w imieniu TOZ w Opolu, bardzo dziękujemy za udział w akcji.

...........................

Informujemy, że przerwa wakacyjna w roku 2021 będzie w sierpniu.

 

........................

Rodzice!

Dla prawidłowego funkcjonowania naszej placówki oraz bezpiecznego przebywania w niej dzieci i pracowników, informujemy że wszystkie dzieci przyprowadzamy do godz. 8.30. Po tej godzinie pracownicy przedszkola przechodzą na powierzone stanowiska pracy i nie będzie osoby dyżurującej przy wejściu do przedszkola.

Dotyczy to również rozchodzenia się dzieci do domów. Prosimy o odbieranie dzieci od godz. 14.15.

Wszystkim nam zależy aby przedszkole funkcjonowało bezpiecznie i bez zastrzeżeń, dlatego liczymy na Państwa wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwość. Przed nami trudny okres, musimy wszyscy nauczyć się z tym żyć i pracować. Wiele zależy od dobrej organizacji pracy i zaangażowania wszystkich pracowników, ale również od samych Rodziców.

Dziękuję i przepraszam za utrudnienia
Dyrektor
Elżbieta Dąbrowska
.....................

Chroń siebie i innych

Informacje dotyczące COVID-19

COVID Informacje ogólne

COVID Informacje dotyczące szpitali

COVID Ulotka informacyjna

COVID Informacje o kwarantannie

COVID Seniorze zadbaj o siebie

COVID Informacje dla seniorów

COVID Informacje dla obcokrajowców

COVID Zasady kwarantanny

............................................

Przedszkola dla wszystkich przyjazne 2

 
żłobek

Miasto Opole oraz partnerzy z 5 Gmin Aglomeracji Opolskiej obejmą wsparciem 55 przedszkoli publicznych (wraz z oddziałami zamiejscowymi) z zakresu: rozszerzenia oferty ośrodków wychowania przedszkolnego o zajęcia dodatkowe wyrównujące szanse edukacyjne dzieci oraz wzmacniające ich kompetencje kluczowe, doskonalenie umiejętności i kwalifikacji nauczycieli wychowania przedszkolnego poprzez udział w studiach podyplomowych/kursach oraz szkoleniach. W ramach projektu planowane jest również doposażenie istniejącej infrastruktury przedszkolnych placów zabaw (utworzenie ścieżek sensorycznych), zakupy nowoczesnych urządzeń i materiałów dydaktycznych. Projekt zakłada również utworzenie 13 nowych miejsc wychowania przedszkolnego, dostosowanych do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami/SPE w gminie Dąbrowa.

Numer wniosku o dofinansowanie: RPOP.09.01.04-16-0004/19-00

Fundusz: Europejski Fundusz Społeczny

Program: Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego na lata 2014-2020

Lider projektu: Miasto Opole

Partnerzy: Gmina Turawa, Gmina Łubniany, Gmina Popielów, Gmina Dobrzeń Wielki, Gmina Dąbrowa

Całkowite koszty projektu: 2 445 544,00

Wnioskowana kwota wsparcia: 2 078 712,40

Okres realizacji projektu: 28.03.2020 - 26.08.2022

..........................

     Informacje dla rodziców

                                                                       

....................

 

  

    

 

 
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.